cennik

Cennik prowadzenia księgowości dla Kół Łowieckich w systemie jERP™

Prezentujemy specjalną ofertę na prowadzenie księgowości w Kole przy wykorzystaniu systemu jERP™. Oferta skierowana jest do Kół Łowieckich pracujących w Systemie dla Kół oraz korzystających z EKEP.EU. W przypadku gdyby była potrzebna pomoc przy prowadzeniu magazynów, produkcji, skupu czy kadr oraz płac prosimy o bezpośredni kontakt na adres info@ekep.eu

jERP™ dla Kół jest zintegrowany z System dla Kół dzięki temu dokumenty finansowe tworzone przez skarbnika w Systemie dla Kół automatycznie pojawiają się w jERP™.

Na bieżąco wszystkie pomysły usprawniające pracę Łowczego i Skarbnika przy rozliczaniu polowań wprowadzamy do obu systemów jednocześnie.

 

Księgowość Kół Łowieckich*      
  do 30 dokumentów od 31 do 50 dokumentów pow. 50 dokumentów
obsługa w jERP™zintegrowanym z Systemem dla Kół i EKEP.EU
360,00 zł 450,00 zł

450,00 zł

+ 7,20 zł za każdy kolejny dokument

*obsługa w jERP - wprowadzanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemie jERP samodzielnie przez klienta w postaci skanów - brak konieczności przewożenia dokumentów.

W cenie zawiera się dostęp do modułu księgowości systemu jERP, a także modułów sprzedaży i zakupu zintegrowanych z systemem dla Kół Łowieckich ZG PZŁ.

Dostęp do pozostałych modułów można zakupić zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie jERP.eu

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy.

Wszystkie cenny są cenami netto.

 powrót