jerp

Wdrożenie dla ALSP Sp. z o.o. zakończone!

Sukcesem zakończyło się wdrożenie platformy edukacyjnej do nauki języka angielskiego, którą zbudowaliśmy dla Accelerated Learning Systems Polska Sp. z o.o. Platforma oparta została o technologię jPALIO i flash. Dała zupełnie nowe, unikalne możliwości konfiguracji i prowadzenia kursów języka angielskiego za pośrednictwem strony www.

Zachęcamy do wizyty na www.szybkiangielski.pl!

 

 

Case Study:

Klient:

Accelerated Learning Systems Polska Sp. z o.o. (ALSP) jest polsko-brytyjską firmą specjalizującą się w dostarczaniu szybkich i efektywnych metod nauki i edukacji. ALSP zostało stworzone jako “rozszerzenie” Londyńskiej Accelerated Learing Systems Ltd., i obie te firmy skupiły się na implementacji rewolucyjnie szybkiej metody nauczania opracowanej przez Colina Rose’a. (www.szybkiangielski.pl). Głównym celem biznesowym ALSP jest sprzedaż kursów błyskawicznego nauczania bazującego na metodzie Colina Rose’a.

Przypadek biznesowy:

ALSP udostępnia swoje rozwiązania do nauki języka poprzez platformę internetową. Wynika to z faktu, że proces nauczania jest kombinacją samodzielnych lekcji on-line (kilka razy w tygodniu) oraz lekcji “twarzą w twarz” z wykwalifikowanych nauczycielem co dwa tygodnie. Na skutek ciężkiej pracy handlowców ALSP, liczba osób korzystających z kursów językowych on-line, stale rosła. Rozwiązania IT, którymi dysponowała ALSP zostały wyprodukowane za granicą, gdzie były również hostowane. ALSP zaczęło odczuwać, że ma ograniczony wpływ i kontrolę nad kierowaniem platformą, natomiast klienci ALSP doświadczali coraz to większych problemów związanych z samą technologią, takich jak słaba wydajność, niedostępność serwisu, zawieszanie się platformy itp. Problemy ALSP nie ograniczały się tylko do rosnącego niezadowolenia klientów. Sama firma zaczęła cierpieć z powodu poważnych ograniczeń funkcjonalnych platformy takich jak brak możliwości poprawnego administrowania kursami i studentami, które stawało się coraz trudniejsze wraz ze wzrostem liczby użytkowników.

Rozwiązanie jPBS:

ALSP zwróciło się do jPALIO Business Solutions (jPBS) z prośbą o powtórne stworzenie oryginalnego rozwiązania w środowisku lokalnym, rozszerzenie funkcjonalniści i zapewnienie hosingu platformy. jPBS zaprojektowało od podstaw platformę do nauki języka opierając ją na Platformie Technologicznej jPALIO. W trakcie rozwoju oprogramowania do platformy edukacyjnej dodane zostało wiele nowych funkcji takich jak kursy rozszerzone i funkcje administracyjne, pomoc on-line, fakturowanie oraz monitoring płatności. W związku z naturą Platformy Technologicznej jPALIO, byliśmy w stanie stworzyć i gruntownie przetestować całą platformę w ciągu zaledwie 4 miesięcy.

Korzyści dla ALSP:

ALSP posiada aktualnie całkowitą kontrolę nad własną platformą językową – klient jest właścicielem platformy i wszystkich praw intelektualnych z nią związanych. Nowa platforma jest elastyczna, wszechstronna i łatwo modyfikowalna – dzięki frameworkowi jPALIO.
ALSP osiągnęło z jPBS bardzo elastyczne porozumienie na gruncie finansowym, które usatysfakconowało obie strony i pomogło zbudować podstawę pod przyszłą współpracę.
ALSP miało możliwość bardzo szybkiej migracji na nową platformę (krótki czas projektowania i nowej platformy), która praktycznie nie zakłóciła codziennych biznesów.
ALSP potwierdza doskonałą współpracę z jPBSpowrót