jerp™ cloud

Dla firm średnich i małych

Wdrożenie systemu jERP™ może zostać przeprowadzone w Państwa firmie poprzez zainstalowanie oprogramowania na Państwa serwerze jak również można skorzystać z opcji uruchomienia systemu w chmurze jERP™ Cloud. Drugie rozwiązanie ogranicza możliwość dostosowywania aplikacji do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa, ale jednocześnie pozwala ograniczyć koszty związane z uruchomieniem i utrzymaniem aplikacji.

Wybór jERP™ Cloud nie wyklucza jednocześnie indywidualnego wdrożenia w przyszłości. System udostępniony w ten sposób może zostać przeniesiony na Państwa serwer i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wybór najlepszego rozwiązania mogą Państwo omówić z naszym specjalistą.W przypadku obu rozwiązań otrzymują Państwo bezpośredni dostęp z systemu do działu pomocy, gdzie nasi konsultanci pomagają w codziennej pracy jak i w przypadku różnego rodzaju problemów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych. Wybierając nasz system wraz z obsługą księgową mają Państwo ciągły dostęp do danych przedsiębiorstwa. Wszelkiego rodzaju zestawień i analiz, jednocześnie korzystając z wszystkich zalet outsourcingu.powrót