DWA W JEDNYM, USŁUGI KSIĘGOWE Z SYSTEMEM JERP™
PROFESJONALIZM KSIĘGOWYCH POŁĄCZONY Z MOŻLIWOŚCIAMI INFORMATYKI.
BILANS DLA BANKU CZY RZIS DLA FIRMY LEASINGOWEJ
TO JEDEN PRZYCISK
BIURO KSIĘGOWE ON-LINE. DOŚWIADCZENIE. ZAUFANIE.

Profesjonalizm wynikający z wielu lat doświadczeń w branży IT, znajomości najlepszych praktyk i "dobrych obyczajów" projektowych, zdrowego rozsądku i zwykłej przyzwoitości łączymy z rzadko spotykaną elastycznością podejścia do realizacji naszych projektów wdrażania systemu zarządzania procesami biznesowymi.
Nasi ludzie to potężna, skumulowana "baza wiedzy" i doświadczeń nabytych na przestrzeni kilkunastu lat pracy projektowej przy budowie własnego systemu ERP. Chcemy Państwa przekonać, że warto wykorzystać tę wiedzę i jej połączenie z IT.

Efektem nowa usługa - prowadzenie księgowości dla firm wraz z ofertą zintegrowanego oprogramowania klasy ERP dla wymagajacych i dojrzałych przedsiębiorstw albo KPiR dla zaczynających przygodę w biznesie

Dla wytwórców i producentów

Dla wytwórców i producentów elektroniczny kanał B2B może otworzyć nowe perspektywy rozwoju

Wieloletnia współpraca z kontrahentami zawsze ma na celu zwiększanie obrotów oraz asortymentu wymiany. Można to osiągnąć, a na pewno istotnie wspomóc poprzez automatyzację procesów realizacji podobnych zleceń. Szybka wiarygodna oferta stworzona w systemie na podstawie "kalkulacji kosztów produkcji" to marzenie niejednego wytwórcy.

Więcej informacji
Dla usługodawców

Świadczenie usług to nie tylko "marketing i doradztwo"

Zdarza się, że firmy świadczące usługi nawet same sobie nie zdaja sprawy, że procesy sprzedaży i dostarczania usług często są bardziej skomplikowane od procesów produkcji i dystrybucji wyrobów gotowych.

Więcej informacji